Dłonie & Paznokcie

Manicure

Pielęgnacja paznokci dłoni

Klasyczny zabieg manicure połączony z malowaniem paznokci. Wybór z ponad 150 odcieni wysokiej jakości lakierów.

Odżywka światło-utwardzalna. Wzmacnia i utwardza płytki paznokcia, przedłuża trwałość lakieru. To preparat do zadań specjalnych. Jest rozwiązaniem problemu cienkich, pękających i zniszczonych paznokci. Zwiększa odporność płytki na naprężenia, działa najlepiej jako baza. Nie zawierają formaldehydu, toulenu ani DBP.

Zabieg rozpoczynany od wygładzenia płytki paznokcia, po czym dokonuje się jej dwukrotnego jej odtłuszczenia. Następnie nanoszony jest lakier, utwardzacz, na oliwce kończąc. Wybór spośród ponad 120 odcieni.  

Zabieg polega na nałożeniu lub namalowaniu ozdób, cyrkonii, odbicia, wzorów etc.

Usunięcie efektu manicure hybrydowego. Zabieg polegający na owinięciu paznokci folią i zamoczeniu ich w specjalnie przygotowanym płynie.

Polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę paznokcia, nadaniu kształtu, oczyszczaniu i delikatnemu peelingowi płytki. Do zabiegu stosuje się jednorazowy pilnik, sterylne narzędzia.

Trójwymiarowy połysk bez zarysowań do dziesięciu dni. Bez użycia lampy UV. Głęboki pigment, dzięki, któremu kolor jest intensywny i kremowy. Wyjątkowa trwałość.

Zabieg polegający na wcieraniu energicznymi ruchami pasty z witaminami i minerałami w naturalną płytkę paznokcia, oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. W efekcie uzyskuje się zdrowe i naturalnie wyglądające paznokcie. Płytka po zabiegu pięknie lśni, blask utrzymuję się przez długi czas.

Manicure hybrydowy polega na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci oraz elastycznego żelu. Dzięki temu płytka paznokcia nie odbarwia się, a lakier nie odpryskuje. Manicure hybrydowy na pierwszy rzut oka nie wiele się różni od tradycyjnego. Paznokcie są jednak błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajania się przez długi czas. Nie tracą też blasku. Manicure ten daje możliwość dokonania wszelkich zdobień.

Pedicure

Pielęgnacja paznokci stóp

Klasyczny zabieg pedicure połączony z malowaniem paznokci. Zabieg polega na: kąpieli w soli aromatycznej usunięciu stwardnień ze stóp opracowaniu kształtu paznokci,usunięcie skórek wykonaniu peelingu oraz nałożenie kremu pomalowaniu paznokci wybranym lakierem klasycznym OPI  

Pedicure infinite shine wzbogacony jest o lakier o przedłużonej trwałości (do dziesięciu dni). Można go usunąć samodzielnie przy użyciu zmywacza bezacetonowego, bez konieczności wizyty w gabinecie.

Pedicure hybrydowy polega na nałożeniu na płytkę mieszanki zwykłego lakieru do paznokci oraz elastycznego żelu. Dzięki temu płytka paznokcia nie odbarwia się, a lakier nie odpryskuje. Pedicure hybrydowy na pierwszy rzut oka nie wiele się różni od tradycyjnego. Paznokcie są jednak błyszczące, odporne na zadrapania i rozdwajania się przez długi czas. Nie tracą też blasku.

Pedicure z użyciem zaawansowanych technologicznie kwasów, które z łatwością zmiękczają twardy zrogowaciały naskórek stóp. Idealny zabieg dla spękanych pięt. Silnie nawilżający i wygładzający stopy. Zabieg obejmuje wycięcie skórek, opiłowanie i oczyszczenie paznokci. Czas trwania zabiegu 30-40 minut.

Zabieg polega na skróceniu, nadaniu odpowiedniego kształtu paznokciom. Opiłowanie, oczyszczenie, wygładzenie, wycięciu lub odsłonięciu skórek. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest krótkim masażem stóp.

Stylizacja paznokci

Zabiegi stylizacyjne

Cyfrowe zdobienia paznokci. Wydrukuj dowolny wzór prosto na płytkę paznokcia. Więcej informacji tutaj.

Zabieg uzupełnienia żelu lub akrylu. Wykonuje się go po upływie 3-4 tygodni od wcześniejszego wykonania zabiegu stylizacji bądź przedłużania paznokci metodą akrylową lub żelową.

Przedłużanie paznokci metodą zarówno akrylową, jak i żelową pozwala na dowolne wymodelowanie paznokcia, zachowując przy tym jednak naturalny wygląd, bez wrażenia sztuczności. Metoda ta pozwala na nadanie paznokciom dowolnej długości bądź ich zwężenia, a także na osiągnięcie dowolnego kształtu. Paznokcie przedłużone metodą żelową zapewniają komfort dzięki zminimalizowaniu uczucia ciężaru noszonych produktów. Aby utrzymać efekt, należy wykonać uzupełnienie po 3-4 tygodniach.

Modelowanie i przedłużenie paznokci przy użyciu żelu.  

Modelowanie naturalnej płytki paznokcia przy użyciu akrylu. To wyjątkowo wytrzymały materiał, który po nałożeniu na płytkę paznokcia sprawia, że jest ona bardziej wytrzymała, trwała. Doskonałe rozwiązanie dla osób z problemami łamliwych, rozdwajających się paznokci.