Kosmetyka & kosmetologia

To głębokie oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej. Zabieg powoduje skuteczne złuszczenie martwego naskórka i odsłonięcie młodszej warstwy skóry, wolnej od martwych komórek i nadmiaru łoju. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie, ma działanie dezynfekujące. Zabieg polecany szczególnie dla bardzo wrażliwej, delikatnej i cienkiej skóry, skłonnej do wyprysków, zaskórników oraz dla skóry mieszanej.

Zabieg polega na mechanicznym ścieraniu naskórka za pomocą specjalnego urządzenia. Pobudza krążenie, co wpływa na produkcję kolagenu i elastyny. W efekcie skóra się odnawia. Zabieg odmładzający, oczyszczający.

To zabieg kosmetyczny z użyciem prądów wysokiej częstotliwości, które pobudzają przemianę materii, wzmacniają przepływ krwi w skórze i wykazują działanie dezynfekujące. Darsonwalizacja hamuje nadczynność gruczołów łojowych, działa także bakteriobójczo i przeciwzapalnie. Usprawnia proces gojenia, uspakaja skórę- z tych powodów jest najczęściej stosowana po zabiegach oczyszczania. Idealnie sprawdza się jako terapia wspomagająca farmakologiczne leczenie zmian trądzikowych. Darsonwalizacja zalecana jest także w przypadku: -bólu mięśni i stawów -bólu zatok -migren -świądu -odmrożenia -łojotoku -zaburzeń czucia -pobudzenie ukrwienia -łysienia plackowatego.