Makijaż permanentny

Makijaż trwały to jeden z najbardziej spektakularnych sposobów na poprawę urody. Metoda służąca do naturalnego podkreślania piękna, skorygowania linii brwi, poprawy kształtu i kolorytu ust, podkreślenia oprawy oczu, a także retuszu plam barwnikowych, bielactwa, blizn. Makijaż utrzymuje się w sposób widoczny od 3 do 5 lat. W tym czasie, w zależności od regeneracji naskórka, rodzaju cery i intensywności pigmentu dochodzi do stopniowego i równomiernego rozjaśnienia kolorytu.

Bezpośrednio po wykonaniu mikropigmentacji (brwi, ust, oczu) kolor jest intensywniejszy nawet przy użyciu jasnego pigmentu. Trzy dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać. W 5-10 dni zabarwienie makijażu blednie do 50 procent, co jest następstwem naturalnego procesu regeneracji naskórka. Po około 30 dniach od pierwszej wizyty konieczna jest darmowa korekta, mająca na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów zabiegu. Co półtora do dwóch lat poleca się korektę odświeżenia, ewentualnej zmiany koloru i utrwalenia idealnej formy.

Bardzo ważne!

Przeciwko wystąpieniu opryszczki należy przyjmować preparaty przeciw wirusowe polecone przez lekarza (lek dostępny tylko na receptę). Najpopularniejszym specyfikiem tego typu jest Heviran 800, stosowany dwa razy dziennie trzy dni przed i trzy dni po zabiegu. Także przy korekcie. Istotne jest, by przed zabiegiem zadbać o nawilżenie i wygładzenie powierzchni ust. Pozwoli to uzyskać równomierny i piękny efekt.

permanent makeup

Makijaż permanentny

zabiegi

Wypełniając całe usta kolorem wyrównujemy braki w pigmentacji. Możemy uzyskać efekt delikatnych, naturalnych, świeżych ust, lub intensywnie zarysowanych z wyraźnym konturem lub cieniowaniem.

Optycznie powiększenie oczu i wzmocnienie ich oprawy.

Microblading to  pozwalająca na kompletne rekonstruowanie i uzupełnienie włosków brwi, gwarantując przy tym bardzo korzystny wygląd, do złudzenia przypominający naturalny wygląd brwi.

Na linii rzęs górnej powieki wykonuje się kreskę dekoracyjną. Dodatkowo pogrubione i optycznie wydłużone powieki silniej akcentują oprawę oczu, podkreślając wyjątkową osobowość.

Brwi stanowią najważniejszy punkt twarzy i ramę dla oka. Perfekcyjnie dobrany kształt za pomocą makijażu podkreśla charakter twarzy. Efekt ten jest możliwy dzięki zastosowaniu pigmentacji na całej powierzchni łuków brwiowych metodą cienia. Zabieg ten wyrównuje asymetrie, wypełnia braki we włoskach.

Nadając idealny obrys likwidujemy asymetrię, korygujemy kształt powiększając lub pomniejszając je. Kolor oraz intensywność dobierana jest indywidualnie.