Kategorie
Makijaż permanentny

Makijaż permanentny

Makijaż trwały to jeden z najbardziej spektakularnych sposobów na poprawę urody. Metoda służąca do naturalnego podkreślania piękna, skorygowania linii brwi, poprawy kształtu i kolorytu ust, podkreślenia oprawy oczu, a także retuszu plam barwnikowych, bielactwa, blizn.
Makijaż utrzymuje się do 3lat. W tym czasie, w zależności od regeneracji naskórka, rodzaju cery i intensywności pigmentu dochodzi do stopniowego i równomiernego rozjaśnienia kolorytu.

Bezpośrednio po wykonaniu mikropigmentacji (brwi, ust, oczu) kolor jest intensywniejszy nawet przy użyciu jasnego pigmentu. Trzy dni po zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać.
W 5-10 dni zabarwienie makijażu blednie do 50 procent, co jest następstwem naturalnego procesu regeneracji naskórka.
Po 6 tygodniach od pierwszej wizyty konieczna jest darmowa korekta, mająca na celu wzmocnienie i utrwalenie efektów zabiegu.
Co półtora do dwóch lat poleca się korektę odświeżenia, ewentualnej zmiany koloru i utrwalenia idealnej formy.

Bardzo ważne!

Przeciwko wystąpieniu opryszczki należy przyjmować preparaty przeciw wirusowe polecone przez lekarza (lek dostępny tylko na receptę). Najpopularniejszym specyfikiem tego typu jest Heviran 800, stosowany dwa razy dziennie trzy dni przed i trzy dni po zabiegu. Także przy korekcie. Istotne jest, by przed zabiegiem zadbać o nawilżenie i wygładzenie powierzchni ust. Pozwoli to uzyskać równomierny i piękny efekt.

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj powiadomienia o promocjach, ciekawych wydarzeniach i nowościach w naszym salonie!

Facebook
YouTube
Instagram