NAJLO

NAJLO drukarka do paznokci
NAJLO – drukarka do pazokci

Nowość w Esthetic nail bar – cyfrowe zdobienia paznokci. Wydrukuj dowolny wzór prosto na płytkę paznokcia.

NAJLO to przełomowa metoda stylizacji paznokci.

Urządzenie stworzone do cyfrowego zdobienia paznokci. Szybko i łatwo pozwala nanieść na tipsy, bądź naturalną płytkę paznokci dowolny wzór lub zdjęcie. Dzięki odwzorowaniu projektu w najdrobniejszych szczegółach, uzyskuje się wysokiej jakości efekt, nieporównywalnie lepszy od podobnych urządzeń znajdujących się na rynku.

Przykłady wzorów:

Zdobienia paznokci wykonane metodą NAJLO

Najczęściej zadawane pytania

Czy korzystanie z drukarki do paznokci jest zdrowe i bezpieczne?

Tak. Stosowane do wykonania cyfrowej stylizacji paznokci produkty nie stanowią ryzyka dla zdrowia osób z nich korzystających. Dodatkowo nadruk jest wykonywany w sposób bezdotykowy, więc cały proces stylizacji paznokci jest bezpieczny i pozostaje bez wpływu na zdrowie. Drukarki wykorzystują tusz autoryzowanego producenta, co gwarantuje zachowanie obowiązujących standardów bezpieczeństwa.

 Jak długo nadrukowany wzór utrzymuje się na paznokciach?

Nadrukowany wzór utrzymuje się średnio dwa tygodnie. W przypadku tipsów czas zachowania uzyskanego raz efektu może być dłuższy.

Czy możliwy jest nadruk zarówno na tipsach i na naturalnych paznokciach?

Drukarka pozwala stworzyć dowolny wzór na tipsach i na naturalnych paznokciach. Ponadto na każdym paznokciu można wykonać inny wzór w zależności od pomysłu Klientki.

Czy przed nadrukiem wymagane jest przygotowanie paznokci do zabiegu?

Tak, paznokcie przed zabiegiem stylizacji należy odpowiednio przygotować. W tym celu stosuje się dedykowaną drukarkom Najlo warstwę Base Gel.

Zobacz cennik!

close

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj powiadomienia o promocjach, ciekawych wydarzeniach i nowościach w naszym salonie!